O nas

Marcopolo

Development

Rodzinna firma z tradycjami stawiająca na najwyższą jakość budownictwa i stylową architekturę. 

Kim jesteśmy?

O firmie

Szukasz godnego zaufania dewelopera z okolic Poznania? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą rodzinną działającą na rynku nieruchomości od 1992 roku. Jako rzetelny developer realizujemy projekty budowlane idealnie dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Dokładnie wiemy, jakie są oczekiwania osób poszukujących nieruchomości z dala od wielkomiejskiego zgiełku i dokładamy wszelkich starań, aby im sprostać. Prowadzimy sprzedaż nowych domów i mieszkań pod Poznaniem – nasze inwestycje znajdują się m.in. w Śremie, Bninie, Błażejewie. Dbamy o kompleksowe zaspokojenie potrzeb naszych klientów, począwszy od zapewnienia odpowiedniej infrastruktury, poprzez miłą dla oczu zieleń, aż po drobne detale stanowiące zwieńczenie całości. Wiemy, że najważniejsze jest dla Ciebie dobro najbliższych, a w szczególności dzieci. My też jesteśmy rodzicami! Tworzymy mieszkania przyjazne rodzinom. Takie, do których wraca się z przyjemnością. Wiemy, co dla Ciebie jest najważniejsze, teraz Ty musisz się przekonać, że dla nas najważniejszy jesteś Ty!

It is a small world after all. Globalization is that great process that started perhaps with Mr. Marco Polo, but has since regained its prestige after a short stint of protectionism following the great.

– Johnny Adkins

It is a small world after all. Globalization is that great process that started perhaps with Mr. Marco Polo, but has since regained its prestige after a short stint of protectionism following the great.

– Rodney Stone

Nasza misja

Misją firmy Marcopolo Development jest kreowanie wyjątkowej przestrzeni wyróżniającej się funkcjonalnością i stylem. Tym co pozytywnie wpływa na samopoczucie wielu osób, jest zieleń, dlatego nie tworzymy osiedli odciętych od natury. Dążymy do harmonijnego połączenia praktycznej infrastruktury, nowoczesnego budownictwa i przyrody. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby i życzenia naszych klientów, by realizowane przez nas projekty w pełni odpowiadały im i ich rodzinom. Sprawdź nasze bieżące inwestycje i wybierz swój dom!

Pomoc kredytowa

Zdajemy sobie sprawę, że jedną z najmniej przyjemnych spraw wiążących się z zakupem nieruchomości jest przebrnięcie przez zawiłą procedurę kredytową. Wybór odpowiedniej oferty i banku zostawmy najlepszym doradcom kredytowym w Śremie – Firmie Fin up – Piotr Litka, Sebastian Snuszka. Panowie z przyjemnością przeprowadzą Cię przez skomplikowany proces, pomogą wybrać najlepsze rozwiązania i przygotują całą niezbędną dokumentację. Usługa ta jest bezpłatna w ramach współpracy z naszą firmą.

Certyfikaty

Nasz zespół

Andrzej Zawadzki

Prezes

Reprezentuje spółkę w spotkaniach biznesowych, urzędowych oraz medialnych. Koordynuje prace wszystkich podległych działów. Dba o ciągły rozwój firmy poprzez kreowanie nowych projektów i działań firmy. 

karolina bajońska

Karolina Bajońska

Członek Zarządu

Określa wizję rozwoju firmy i opracowuje strategie działań inwestycyjnych, marketingowych i finansowych. Wprowadza innowacyjne sposoby zarządzania firmą praz dba o ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności kadry pracowniczej.

 

magdalena piórkowsk

Magdalena Piórkowska

Członek Zarządu

Nadzoruje operacje finansowe firmy kontrolując bieżące wpływy i wydatki. Jest odpowiedzialna za kontakt z urzędami, bankami oraz działem księgowym sprawując pieczę nad rejestracją i obiegiem dokumentów.

 

Krzysztof bajoński

Krzysztof Bajoński

Dyrektor zarządzający/Prokurent

Odpowiedzialny za współtworzenie oraz realizację strategii firmy, przygotowanie inwestycji i branie udziału w podejmowaniu decyzji, które są z nimi związane, a także decydowaniu o kierunkach rozwoju nowych produktów wraz z nadzorem nad finansami firmy dbając o jej efektywność i odpowiednią pozycję rynkową.

Marta Ratajczak

Biuro Sprzedaży

Telefon: +48 602 47 48 33

W firmie Marcopolo Development pracuje od 10 lat. Zajmuje się sprzedażą mieszkań, domów oraz lokali handlowo – usługowych. Odpowiedzialna jest za obsługę klienta. Pomaga w przygotowaniu dokumentacji ofertowej oraz wszelkich dokumentów niezbędnych do sporządzenia umów deweloperskich oraz aktów notarialnych.

Klaudia Jurga

Biuro Sprzedaży

Telefon: +48 602 47 48 33

Od 10 lat w firmie zajmuje się kompleksową obsługą polegającą na prezentacji nieruchomości, pomocy w załatwieniu formalności kredytowych oraz sporządzeniu umowy. Dba również o wizerunek firmy w mediach społecznościowych oraz koordynuje strategie marketingowe.

Krzysztof Jankowski

Dział techniczny

Telefon: +48 666 853 841

Kierownik budowy, który odpowiedzialny jest za nadzór nad procesem inwestycyjnym oraz jego optymalizację, odbiór prac wykonawczych oraz dba o porządek i bezpieczeństwo na budowie.

Agnieszka Grzegorczyk

Dział techniczny

Telefon: +48 668 447 097

Absolwentka Wydziału Transportu i Inżynierii Lądowej na Politechnice Poznańskiej. Karierę w firmie rozpoczęła od praktyk w szkole średniej, na których poznała od podszewki proces powstawania inwestycji. Obecnie zajmuje się koordynowaniem prac budowlanych, zapewnieniem towarów na budowie oraz dbaniem o kontakt z podwykonawcami. Jej pasja i zaangażowanie przekłada się na sprawne finalizacje budów.